

welkom op mijn Linda Foundation pagina!
Ik ben Denisha en ben finalist van Miss Teen of Groningen 2022. Ik ben 18 jaar en woon in Groningen. Als finaliste zet ik mij in voor de Linda foundation. Dit doe ik met veel plezier en daarom wil ik ook zoveel mogelijk geld inzamelen.
Waarom de Linda Foundation?
1 op de 9 kinderen in Nederland leeft in armoede. Dat houdt in dat er ongeveer in een klas 3 kinderen zijn die in armoede leven. Wat betekent dat zij niet aan hetzelfde kunnen deelnemen als hun klasgenootjes. Denk dan aan hun verjaardag vieren of met kerst een cadeautje krijgen.
Hoe kan jij helpen?
Jij kan mij helpen mij doel te behalen door te doneren! Dit kan trouwens aan de rechterkant of onderkant van dit bericht. Heb jij verder nog ideeën hoe ik mij beter kan inzetten om mijn doel te behalen twijfel dan zeker niet om mij een berichtje te sturen.
meer informatie
Wil je meer informatie over de Linda Foundation dan raad ik je aan om een kijkje te nemen op de sociale media kanalen van de Linda Foundation.