Items ophalen voor de veiling

27 januari 2022 17:58

Donaties van bedrijven voor de veiling

Toen ik bedrijven ging benaderen om iets te doneren voor de veiling reageerde iedereen super enthousiast! Ik had dit zeker niet verwacht, omdat iedereen het super zwaar heeft ivm corona. Gelukkig vondt iedereen het ondanks deze moeilijke tijd het heel belangrijk om een steentje bij te dragen aan dit prachtige goede doel. Iedereen die aan de veiling mee wilde doen hebben iets super leuks bedacht om te doneren. Er zit echt voor iedereen iets leuks tussen!!

Ik ben al langs de meeste bedrijven geweest om de spullen/waarde bonnen op de halen en een leuke foto te maken van het overhandigen. Alle items zullen zaterdag op de veiling te vinden zijn. Iedereen was super enthousiast over de miss verkiezing en over het feit dat ik op 17 jarige leeftijd dit al helemaal zelf ging ondernemen. Heel erg bedankt aan alle donateurs en mag het maar zoveel mogelijk geld opleveren voor de Linda Foundation!! Ik ga natuurlijk nog niet alle items verklappen, want dat moet een verassing blijven voor aanstaande zaterdag.